Akce v okolí


THE TAP TAP

Datum konání
Typ

Vánočně laděné vystoupení kapely The Tap Tap

Více

20 let Divoká tour

Datum konání
Typ

Kapela Reflexy na PANORAMĚ Ahoj lidi! Písnička "TY JSI DIVOKÁ" slaví 20 let a my připravujeme výroční videoklip i s hosty. V rámci turné tématicky zavítáme i do Music club Panorama ve Velkém Meziříčí! Na tomto výročí nemůžete chybět :) NOVĚJŠÍ TVORBA : ►Proud mezi námi: https://www.youtube.com/watch?v=aeStsXD3ecc ►Ideály : https://www.youtube.com/watch?v=ZcbklxTYEBw ► web http://www.reflexy.cz/ ► facebook https://www.facebook.com/reflexycz/ ► instagram https://www.instagram.com/reflexy_cz ► e-shop http://reflexy.cz/e-shop ► všechny klipy : https://www.youtube.com/playlist?list=PLZXgMYVGLiWVWq8BIZaF_xqJvC-W0GIry ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?? ???? Točené pivo ????Akční ceny na baru ????Největší taneční hity v podání živé kapely ????O afterpárty se postará DJ Sláva ????Pártyfotograf ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ⭐ Start: 20:30 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ Těšíme se na Vás Music Club Panorama & Reflexy !!!

Více

Vánoční večírek klub OKO !!

Datum konání
Typ

Vánoční večírek na baru OKO na kterém vystoupí Mozek Krang, ORTDX JIDÁŠ GANG a další.....

Více

Odyssea

Datum konání
Typ

Odyssea je rocková skupina z Plzně. Vznikla v roce 1972 pod jménem Koule, Vozembouch. Koncertuje nejčastěji na tanečních zábavách, má za sebou již více jak 6 tisíc vystoupení.

Více

Vánoční hardcore - Našrot + Nonsense + Barricade

Datum konání
Typ

Vánoční hardcore - koncert skupin Našrot + Nonsense + Barricade

Více

ŠACHOFFNICE TOUR | druhý tah - podzim 2019

Datum konání
Typ

Přední česká hardrocková kapela Traktor vydala nové album Šachoffnice a objela s ním úspěšné jarní turné po vyprodaných sálech a zaplněných halách. Koncerty probíhaly v euforické atmosféře s velkolepou scénu v motivu šachovnice a přinesly pozitivní ohlasy u fanoušků i médií. A tak se kapela v turné rozhodla pokračovat i na podzim: 1. listopadu 2019 vyrazí s druhým tahem Šachoffnice po šestnácti zastávkách napříč republikou. Na diváky čeká poctivý hard&heavy koncert s podmanivými texty, tématickými videoprojekcemi, speciálními efekty a autogramiádou členů kapely.

Více

Sharlota & Refew

Datum konání
Typ

Sharlota je česká rapperka, zpěvačka a členka vydavatelství Blakkwood Records.Refew aka Blackkak nebo Black Cock je v současné době také člen labelu Blakkwood.

Více