Drobečková navigace

Úvod > Události a akce > Akce v okolí

Akce v okolí


Předchozí 1

Koncertní abonmá na zámku

Místo
Zámek 53, Žďár nad Sázavou 2, 59102 Žďár nad Sázavou
Datum konání

Vydejte se na cestu světem klasické hudby, která zrcadlí náš rozmanitý svět. Stejně jako se ve vodě odráží obraz krajiny, odráží se v hudbě lidská duše. Cyklus procházející hudebními staletími zahrnuje čtyři neopakovatelná vystoupení v krásných prostorách žďárského zámku s pátým koncertem jako dárek pro držitele abonmá.

Více

RETURN TO STABILITY 2022 tour

Datum konání
Typ

Také si myslíte, že styl deathmetal je furt to samé „blití“ dokola? Máte pocit, že se v Čechách se nedá hrát deathmetal na úrovni??? Změnit názor se vám pokusí 4 deathmetalové kapel z různých koutů naší země v minitour nazvaném „Return to Stability 2.0.2.2“. 4 místa, 4 kapely, 4 různé pohledy a jedna ze zástávek právě v Kutné Hoře v oblíbeném klubu "Česká 1". Neurotic Machinery – groove-progresivní deathmetal s vlastní tváří. Tachovští borci na muziku vždy měli svůj pohled a ten dotáhli téměř k dokonalosti na poslední desce. Propracovaná muzika, která svojí prezentaci v popředí s dvěma zpěváky nenechá nikoho v klidu. https://youtu.be/P41qDrpSVIs Elysium – týnecký deathmetal s prvky coru, který se nebojí techniky a tísnivé atmosféry s energickým živým vystoupením smete vše živé v dosahu. https://youtu.be/7N-puT9YyoE Dysangelium – poctivý deathmetalový buldozer, který už léta válcuje česká pódia svou poctivou muzikou. Klasičtější podání deathmetalu ve stylu starých SINISTER nebo borců KRABATHOR. https://youtu.be/i6LE9f1OQcY Phylactery – mladá kerosinová deathmetalová jízda, která tempa šponuje na maximum. Sype se, houpe se a celou dobu noha na plynu. Jízda jak prase. https://youtu.be/Bp2op9nifCY

Více

Alžběta + Rimortis + Artery

Datum konání
Typ

Zveme vás na akci do Sokolovny v Chotěboři, kde vystoupí kapely Rimortis, Alžběta a Artery. Vše vypukne od 20 hodin. Občerstvení zajištěno! Těšíme se na Vás!

Více

Datum konání
Typ

Více
Předchozí 1