Akce v okolí


Adventní čas ve Zruči nad Sázavou

Místo
Zámek 1, 28522 Zruč nad Sázavou
Datum konání

Odbor kultury, školství a sportu vás zve na "Adventní čas ve Zruči nad Sázavou. Začínáme 1. 12. Předvánočním jarmarkem, 5. 12. se můžete těšit na koncert skupiny "Roháči", 13. 12. si poslechnete koledy skupiny "Diogenes", 14. 12. se zaposloucháte do zpěvu " Vánoční Rybovy mši", pobavíte se u pohádky "hodinářův učeň" v kině a vše zakončíme 20. 12. při "Vánočním vytrubování" Zručské desítky. Přijďte se vánočně naladit do Zruče nad Sázavou!!!

Více

Advent na Edenu

Místo
Nový dvůr 318, 59301 Bystřice nad Pernštejnem
Datum konání

Přijďte si užít předvánoční čas do centra Eden. Ve sklepeních najdete čertíky, kteří postraší zlobivé děti. V zámečku se zabydlí Mikuláš s anděly, kteří budou hodné děti obdarovávat dárečky, výměnou za písničku nebo básničku. Horácká vesnička se promění na pohádkovou. V každém ze stavení bude pohádková postava. V degustační místnost pro Vás bude připravené Andělské menu. Děti dostanou při vstupu pas zlobivce, do kterého dostanou za splněné úkoly u pohádkových bytostí a čertíků razítka.

Více

Předvánoční jarmark

První adventní neděle 1. 12. 2019 je ve městě Zruč nad Sázavou neodmyslitelně spjata s vánočním jarmarkem. Lidé se scházejí, aby jako každý rok ochutnali svařené víno, trdelník, vánoční klobásy, nakoupili vánoční výzdobu, poslechli si koledy v podání dětí z místních škol...Večer se pak slavnostně rozsvítí stromek a nad hlavami přítomných rozzáří ohňostroj.

Více

Adventní koncert ROHÁČI

Místo
Zámek 1, 28522 Zruč nad Sázavou
Datum konání

5. 12. 2019 můžete v 19 hodin navštívit Zrcadlový sál ve zručském zámku a zaposlouchat se do vánočních melodií v podání skupiny ROHÁČI.

Více

Alžběta + Artery - Heřmanův Městec / Mikulášská pařba

Datum konání
Typ

Minulí rok se Alžběta poprvé představila v Heřmanově Městci a letos opět nemůžeme chybět. Přijďte zapařit na mikulášskou do místní sokolovny. Vše odstartuje kapela Artery a po té se vám až do ranních hodin bude věnovat Alžběta. :) Možná přijde i Mikuláš a čert a budou rozdávat dárečky (slosovatelné vstupenky o ceny, trička, piva, čepice a další reklamní předměty). Spolupořadatelé: Monika Jandová, Spokul Heřmanův Městec

Více

Destruction (D) v R Klubu

Datum konání
Typ

Destruction je německá thrash metalová kapela založená roku 1982. Původní jméno kapely bylo Knight Of Demon, ale jelikož se kapela domnívala, že dostatečně nekoresponduje s jejich hudbou, bylo změněno.

Více

Vánoční trh 2019

Originální dárky, svařené víno, rozsvícení vánočního stromku, zpívání koled, ochutnávání cukroví, vánoční dílny nebo živá hudba… Užijte si Vánoce na zámku už počtvrté! KDY BUDE TRH PROBÍHAT?: sobota: 9 – 17 h neděle: 9 -16 h KAM NA TRH VYRAZIT?: na II. a III. zámecké nádvoří a do běžné nepřístupných prostor zámku (bývalé muzeum knihy) NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?: stovka prodejců krásných ručně vyráběných dárků a regionálních výrobků vánoční občerstvení doprovodný program: vystoupení místních hudebních spolků DOPROVODNÝ PROGRAM: Vánoční koncert pěveckého souboru Oáza Worship Band (sobota, 10:30 / Barokní sály) Zpívání koled pod vánočním stromkem (sobota, 17:15) Vystoupení místních hudebních souborů (sobota i neděle / oválný sál prelatury) Vánoční koncert dětského pěveckého sboru Žďáráček (neděle, 13:00 a 15:00 / oválný sál prelatury) Zámecká vánoční tvořivá dílna – výroba dřevěných andílků (sobota i neděle / čajovna na III. nádvoří) Troubení vánočních koled z oken zámku (sobota i neděle / III. nádvoří) Pozn.: Časy a místa jednotlivých vystoupení budou ještě upřesněny, program se může změnit. VSTUPNÉ: 10 Kč (při vstupu na výstavu Včela – Cesta do včelího města je vstup na trh zdarma) Po dvě adventní soboty (30. 11., a 14. 12.) pro vás budou navíc v areálu zámku připraveny celodenní VÁNOČNÍ KEMPY – určeny pro děti, jejichž rodiče potřebují péct cukroví, uklízet nebo shánět inspiraci pro Ježíška ;). Děti se naučí spoustu nových věcí, potkají nové kamarády a zažijí spoustu legrace.

Více

Datum konání
Typ

Více